Uwaga, uwaga pora na wyniki! Łatwo nie było, bo najchętniej to byśmy nagrodzili wszystkich i bardzo byśmy chcieli spełnić Wasze afrykańskie marzenia, ale… Konkurs jest konkursem i trzeba było wybrać zwycięzców. Wszystkim gratulujemy i dziękujemy za udział, a nagrody wysyłamy do:

1) Afrykańska czapka Arriba Wear poleci do… Michała! Czemu? Bo Michał i Paulina spełnili swoje marzenie i lecą już niebawem do Gambii. A czemu chcą tam lecieć? Oto ich odpowiedź.

“My nie tylko chcemy pojechać do Afryki, ale już w lutym tam pojedziemy! 🙂 Powodów, dlaczego już pół roku temu kupiliśmy bilety do Gambii jest całe mnóstwo, ale przede wszystkim chcemy:
1. Choć jedną noc spędzić gdzieś w buszu, w domku krytym strzechą wraz z lokalną ludnością, gawędząc przy blasu księżyca.
2. Odwiedzić lokalną szkołę w jakiejś małej wiosce i uczestniczyć w zajęciach razem z dzieciakami.
3. Zobaczyć uśmiech dzieciaków – które często choć głodne, brudne, potrafią cieszyć się ze wszystkiego.”

green 1_Fotor

Swoją drogą podróż Michała i Pauliny będzie można śledzić na ich blogu Addicted2travel. Przekonamy się, czy spędzą noc z lokalną ludnością i czy zasiądą w szkolnych ławkach. Jak nie to… Nie wiem co, ale jakoś ich ukaramy! No i czapka ma lecieć z Wami do Afryki!

2) W afrykańskich szortach Arriba-Wear zobaczymy już niedługo… Monikę Grzelak! Za wielkie serce, bo nie każdy ma odwagę być wolontariuszem. Monika w Afryce już była i mówi, że leci znowu.

“W 2014 roku ponownie polecę do Afryki, aby:
– zobaczyć uśmiech na twarzach dzieci, z którymi pracowałam jako wolontariusz w Kenii i Zambii
– przejechać się matatu – moim ulubionym afrykańskim środkiem transportu
– zachwycić się zachodem slońca w Lushoto w Tanzanii :)”

pink_Fotor

Zwycięzców prosimy o kontakt, w celu uzyskania adresu wysyłki 🙂

Szykujemy dla Was kolejne konkursy, więc bądźcie czujni. Wesołego po świętach! Julia + Sam + Arriba-wear.pl