“Gdzie jest Julia?” to książka o podróży dookoła świata. To książka dla wszystkich tych, którzy chcą zmienić swoje życie na lepsze. Opowiada o samotnej wyprawie, którą odbyłam na przełomie 2012/2013 roku.

Gnana intuicją, zostawiłam ukochaną pracę w telewizji i z dziesięciokilogramowym plecakiem ruszyłam przed siebie.

Nigdy wcześniej nie podróżowałam – to była moja pierwsza przygoda. Odwiedziłam dziesięć krajów, nawiązałam dziesiątki przyjaźni i przeżyłam setki przygód. Wyjechałam i nigdy nie wróciłam. W Australii poznałam Sama i od kilku lat to Brisbane jest moim domem.

Ta książka to zbiór moich potyczek i błędów, to lawina uśmiechów, codzienna nauka i poruszające obserwacje.

To przewodnik dla tych, którzy chcą wyjechać w podróż dookoła świata.

W ostatnim rozdziale zebrałam wszystko, czego udało się mi nauczyć i dowiedzieć. Jestem tam tu o przygotowaniach – o bilecie dookoła świata, o oszczędzaniu, pakowaniu i blogowaniu. Swoimi wskazówkami poprowadzę cię do celu – będzies wiedzieć jak zorganizować taki wyjazd, i co zrobić, żeby zmienić swoje życie na lepsze.

Na początku książki znajdziesz mapę mojej podróży, na końcu – jest pusta – dla ciebie.

Zamów książkę i spełnij swoje marzenia. Warto!

O czym jest książka Gdzie jest Julia?

To nie jest infantylna opowieść o miłości, ani też przewodnik po najpiękniejszych miejscach na świecie. Nie jest wypchanym po brzegi poradnikiem, ani romansidłem. Nie ma w niej głębokich analiz świata, czy historycznych zdarzeń. Nie ma mnóstwa fantastycznych zdjęć.

Jest w niej mnóstwo pasji

Pasji i ciekawości życia zawartej w trzystu stronach tekstu. Są cudowni bohaterowie, bez których historia nie miałaby żadnego sensu. Bohaterowie, za którymi chce się iść w nieznane. A jedyną analizą, jest analiza siebie samej, która ma być „lustrem” dla twoich przemyśleń.

To opowieść o sześciomiesięcznej podróży przez dziesięć krajów: Tajlandię, Malezję, Indonezję, Australię, Nową Zelandię, Polinezję Francuską, Chile, Peru, Kubę i  Meksyk.

To opowieść o tym, jak ważni w podróżach są ludzie

To zbiór potyczek, wpadek i błędów popełnianych przez niedoświadczonego turystę. To spis radosnych i smutnych momentów. To historia miłosna, historia o miłości do świata, do Australii i do człowieka.

To wyprawa w nieznane zakończona poznaniem samego siebie

To książka o tym, dlaczego wyjechałam w podróż dookoła świata i nigdy nie wróciłam. Pełna emocji, wrażeń, pięknych krajobrazów, nieznanych zakamarków, smaków, zapachów, kolorów i ludzi, których chce się kochać.

To motywacyjny zastrzyk, dzwoniący głośno budzik, chłodny prysznic. To książka, w której znajdziesz kawałek siebie.

Bo może ty też musisz rzucić wszystko, żeby odnaleźć szczęście na drugim końcu świata?

Bądź szczęśliwy tu i teraz, a nie kiedyś. Spełnij swoje marzenia, rzuć w cholerą to, co cię wkurza, albo prostu spróbuj czegoś nowego.

Zamów książkę i dowiedz się jak zorganizować podróż dookoła świata!

Konkurs: Napisz w komentarzu, co chciałbyś dziś zrobić i wygraj jeden z trzech egzemplarzy książki. Wyniki są już znane! Znajdziecie je tutaj: http://whereisjuli.com/gdzie-jest-julia-wyniki-konkursu/