Kto lubi konkursy ręka do góry? Każdy lubi! Wiedziałam. I my też lubimy, a w związku z tym że zbliża się miesiąc prezentowy zwany grudniem, będziemy mieć dla Was kilka niespodzianek. Lubimy ładne rzeczy i te ładne rzeczy będziemy Wam rozdawać.

Pierwszy konkurs związany jest z czasem, który poświęcamy na podróżowanie. I w tym konkursie możecie wygrać fajowy zegar zafundowany przez sklep bimbam.com.plA pytanie brzmi: 

Jeśli kiedyś miałbyś wystarczająco dużo czasu

i mógłbyś podróżować bezkarnie przez 6 miesięcy,

to gdzie byś ten czas przebimbał?

Bo ja miałam te 6 miesięcy i pojechałam sobie w podróż dookoła świata. Odwiedziłam 10 krajów. Trochę ponurkowałam, trochę się powspinałam, najadałam się samych pyszności (no prawie), opalałam się pod palmą w najdalszym możliwym zakątku, przeleciałam przez dwa oceany, widziałam kangury i koale, opiłam się kubańskiego rumu i meksykańskiej tequili, oglądałam świat z dołu i z góry, i widziałam księżyc na drugiej półkuli. I nic już nie jest takie same.

A co Ty byś zrobił? Gdzie byś pojechał? Może byłaby to piesza wycieczka do Nepalu? A może rejs po wyspach karaibskich? Może tułaczka na Alasce, albo afrykańska wyprawa śladem dzikich słoni? A może po prostu pozwiedzałbyś Polskę? Jakie miejsca chciałbyś odwiedzić? I co byś chciał tam robić? Podziel się z nami swoimi marzeniami, zainspiruj innych do podroży i spraw sobie prezent! Do dzieła.

Zasady konkursu:

1. W komentarzu, tu na blogu pod tym postem, albo na facebooku, odpowiedz na pytanie: Jeśli kiedyś miałbyś wystarczająco dużo czasu i mógłbyś podróżować bezkarnie przez 6 miesięcy, gdzie byś ten czas przebimbał?

2. Polub stronę bimbam.com.pl na Fabooku.

3. Konkurs trwa do 13.12.2013, godz. 24:00 (czasu polskiego).

4. Wyniki konkursu ogłosimy do 15 grudnia 2013 na blogu i na Facebooku where is juli oraz bimbam.com.pl.

5. Zwycięzcę, który udzieli najfajniejszej odpowiedzi, wyłoni jury w składzie: Juli+Sam+szefowa bimbam.com.pl.

6. Nagroda będzie wysyłana z Polski na polski adres. Więc jeśli mieszkasz gdzieś w świecie dalej, podaj po prostu tzw. “adres grzecznościowy” cioci, wujka, znajomego, do którego możemy wysłać Twój prezent.

7. Zwycięzca otrzyma w nagrodę zegar OJ firmy “Nomon” (beżowy, o średnicy 80 cm.), żeby już nigdy nie spóźnił się na samolot! A zegary są super. Sami mamy taki na swojej ścianie 🙂

Powodzenia! Juli + Sam + bimbam.com.pl.