G’Day! Tu Julia i Sam.

Poznaliśmy się w 2012 roku podczas podróży dookoła świata. Niewinne uczucie okazało się fest i przewróciło wszystko do góry nogami. Dosłownie. Brisbane jest naszym domem (z kredytem), a podróże wspólną namiętnością. Lubimy road tripy, zwiedzanie bez planu i ciekawe spotkania. Najchętniej jeździmy na Outback albo latamy na Pacyfik. Od 6 lat wspólnie odkrywamy (nie tylko) ten kawałek świata.

Na blogu Where is Juli + Sam poczytasz codzienności i wędrówkach po Australii. Dowiesz się jak zorganizować wakacje w Krainie Kangurów, samochodową wyprawę przez nieznany ląd i podróż dookoła świata.

Where is Juli + Sam jest obecnie najpopularniejszym polskim blogiem o Australii oraz jednym z najbardziej znanych polskich blogów podróżniczych.

Julia Gospo (Raczko)

Blogerka i autorka książek podróżniczych — Gdzie jest Julia? oraz Julia jest w Australii.

Dziewczyna z Milanówka, którą zaskoczyła emigracja. Z wykształcenia jestem psychologiem społecznym. W Polsce pracowałam jako producentka telewizyjna. Dziś prowadzę agencję podrożniczą i organizuję wyjazdy do Australii, Nowej Zelandii i na Pacyfik. Lubię opowiadać o tej części świata. Piszę książki, artykuły, relacjonuję ciekawe wydarzenia, prowadzę tego bloga i podróżuję.

Korzystam z życia i jestem sobą. Lubię ludzi, chodzić boso i dobre jedzenie. Wieczorami popijam gin z tonikiem. Rano — kawę.

+ Sam

Mój mąż Australijczyk. Najlepszy kompan w drodze i w domu.

Jego największą pasją są samoloty — pracuje jako inżynier w jednej z linii lotniczych. Uwielbia dronować, jeździć motocyklem po lesie, odpoczywać pod namiotem i mizerię. Kitesurfing jest jego najnowższą pasją. Planuje trasy naszych wycieczek, robi zdjęcia i… popija ze mną gin z tonikiem.

Poznajmy się lepiej. Napisz do nas na julia@whereisjuli.com

Znajdziesz nas na:

Facebook

Twitter

Instagram