Cześć! Tu Julia i Sam – Polka i Australijczyk. Mieszkamy w Brisbane, w Australii.

Z przyjemnością podejmiemy współpracę z ciekawymi markami, przy kreatywnych kampaniach w różnych formach.

Napisz do nas na julia@whereisjuli.com

O nas

Jesteśmy parą blogerów, autorami dwóch książek podróżniczych i dziesiątek artykułów oraz reportaży, z ponad dziesięcioletnim doświadczeniem w branży mediowej. Podróżujemy wygodnie – uwielbiamy zarówno road tripy, noclegi na dzikich kempingach w pięknych miejscach, jak i klimatyczne hotele czy świetne restauracje. Więcej o nas tutaj.

Statystyki bloga

Na blogu Where is Juli + Sam piszemy przede wszystkim o podróżach po Australii i Oceanii oraz życiu na końcu świata. Czytelnicy znajdą tu także informacje o samotnych podróżach dookoła świata i sporo codziennej motywacji. Bloga prowadzimy nieprzerwanie od pięciu lat.

Czytelnicy naszego bloga pochodzą z Polski, Australii i Wielkiej Brytanii. To zarówno kobiety jak i mężczyźni, w wieku 25+. Na blog zagląda średnio 18 tysięcy osób miesięcznie, generując ponad 40 tysięcy odsłon. W mesiach społecznościowych śledzi nas ponad 20 tysięcy osób, generując ponad 180 tysięcy zasięgu. To bardzo zaangażowana i zaufana społeczność.

Nasze osiągnięcia

Blog Where is Juli + Sam jest obecnie najpopularniejszym polskim blogiem o Australii i Oceanii oraz jednym z najbardziej znanych polskich blogów podróżniczych. W 2016 roku opublikowaliśmy dwie książki, „Gdzie jest Julia?” oraz „Julia jest w Australii”, które ukazały się nakładem wydawnictwa Pascal. Więcej o książkach tutaj.

Zrealizowane kampanie

Dotychczas współpracowaliśmy między innymi z takimi markami jak: Jacob’s Creek, TMobile, Citroen, Wawel czy Euronet. Braliśmy również udział w wyjazdach promocyjnych przygotowywanych przez oficjalne organizacje turystyczne na terenie Australii, wysp Pacyfiku oraz w Azji Południwo-Wschodniej.

My w mediach

Regularnie pojawiamy się w polskich mediach w roli ekspertów od podróży i naszej części świata. Wielokrotnie występowaliśmy w TVN24, Pytaniu na śniadanie, radiu ChilliZet czy Czwórce. Rozmowy z nami ukazały się między innymi na łamach Elle, Wirtualnej Polski oraz w NaTemat. W ramach programu autorzy, współpracowaliśmy z portalem Onet.  Prowadzimy spotkania podróżnicze, motywacyjne oraz szkolenia z social mediów w Polsce i Australii. Piszemy o podróżach dla Magazynu Podróże. Więcej o nas w mediach i o naszych publikacjach tutaj.

Organizacja wyjazdów

Współpracujemy z biurami podróży przy organizacji wypraw do Australii i Nowej Zelandii. Więcej tutaj.

Jeśli chciałbyś uzyskać więcej informacji i otrzymać nasz media kit, napisz do nas na julia@whereisjuli.com lub odezwij się na TwiterzeZapraszamy do współpracy!